Ogłoszenie

"KONICZYNKA" czyli FORUM z nadzieją na lepsze jutro...
...jest miejscem wymiany doświadczeń, wspierania się w chorobie, doradzania, podtrzymywania na duchu...
Glejak to trudny przeciwnik, walczmy razem =>
"Niech nasza droga będzie wspólna...", jak mówi JPII słowami umieszczonymi na dole bannera.
Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z szybkiej pomocy, pisząc o swoim problemie w ChatBoxie.
Polecamy fora o podobnej tematyce:
forum glejak - to istna skarbnica wiedzy i mili, zawsze chętni do pomocy userzy i ekipa
oraz forum pro-salute - gdzie jest wiele wątków pobocznych, towarzyszących chorobie nowotworowej...

Drogi Gościu, umacniaj swoją wiarę, nie trać nadziei i... kochaj z całych sił!!!
samograj

#1 2009-08-01 10:24:42

IRENA-EWA

Gospodarz forum

Skąd: Baranowo k/Poznania
Zarejestrowany: 2009-02-08
Posty: 552
WWW

MODLITWA ZA SIOSTRĘ

Prośba Ireny Ewy i Jerzego

Błagamy pomóżcie !



    Stosunkowo łatwo przychodzi mi się modlić za najbliższych, wiadomo rodzina, bezpośrednie relacje uczuciowe. Gorsza sprawa gdy o modlitwę proszą przyjaciele, znajomi, ale i to da się obrobić. Podobnie jest,  gdy ktoś z Was forumowiczów prosi o modlitwę – choćby ostatni przypadek sylvi. 
    Trzy dni temu stanąłem przed  zadaniem które mnie przerosło. O modlitwę poprosił ktoś daleki. Dlaczego mnie? Bo wie, że się podobno potrafię żarliwie modlić. Ktoś mu powiedział, że podobno wymodliłem łaskę zdrowia dla żony. Zobaczył mnie klęczącego przed pomnikiem  i stojący przed moim domem widoczny doskonale z ulicy dzwon POJEDNANIE i tak po prostu wylał przede mną swoje bóle.
    Jak siostro - pozwólcie, że ją tak nazwę, bo to była kobieta, mam Ci pomóc, kiedy o Tobie nic nie wiem - spytałem? Powiedziała mi w zaufaniu coś niecoś o sobie. Ma problem ze spowiedzią, z POJEDNANIEM z Bogiem. Ostatni raz była u spowiedzi z okazji ostatniej Wielkanocy. Niby to tak niedawno, nie ma z tego tytułu grzechu ciężkiego, ale ma zasadniczy problem. Jakże ma się spowiadać Bogu (nie księdzu), kiedy jak mówi zerwała z nim całkowicie kontakt? Pojednaj się sama z sobą - poradziłem i obiecałem modlitwę. Czynię to od naszego spotkania. Odmówiłem nie jedną koronkę, wczorajszą Mszę św. i komunię św. za nią ofiarowałem. Ale czuję, że to nie wystarcza, że bez Waszej pomocy nie obejdzie się. Rozumiem, że nie wszyscy jesteście żarliwie wierzący, ale to nie ma nic  do rzeczy. Nawet całkowicie niewierzący człowiek, który mówi że sprawy Boga są mu obojętne, może pochylić się nad cierpieniem duchowym drugiego człowieka. I o to pochylenie się nad Nią, proszę Was bardzo.  Nie za siebie proszę.
Jak żeś taki mądry, to módl się sam!!! Modlę się!!!   
     Jutro drugi dzień miesiąca, poproszę ks. Proboszcza byśmy się wieczorem o 21:00 wspólnie modlili o łaskę pojednania z Bogiem dla „mojej siostry”. Ale to za mało. Błagam Was wszystkich tych, którzy codziennie wchodzicie na forum i tych zaglądających od przypadku do przypadku. Tych piszących na forum i tych nie piszących, młodych i starych, chorych i opiekujących się chorymi, zwracam się do wdów, wdowców i sierot pomóżcie „mojej siostrze”.
    Niech słowa Jana Pawła II wypisane na banerze: "Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna . Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego , co się tej nadziei może sprzedciwiać..." , nie będą tylko reklamowym frazesem.
Liczymy na Was kochani.

Irena-Ewa i Jerzy

Offline

#2 2009-08-02 10:44:27

IRENA-EWA

Gospodarz forum

Skąd: Baranowo k/Poznania
Zarejestrowany: 2009-02-08
Posty: 552
WWW

Re: MODLITWA ZA SIOSTRĘ

Gdzie się dwoje modli, tam Ja jestem z nimi.
Trzynaście odsłon i żadnego wpisu .
Czy ktoś przyłączy się do nas?
Ewa z Jurkiem

Offline

#3 2009-08-02 17:25:45

Patka

Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 159

Re: MODLITWA ZA SIOSTRĘ

Witajcie,myślę,że w tym wypadku wpis jest mało istotny,skoro była prośba o modlitwę,to pewnie każdy z tych,co przeczyta westchnie do Pana w intencji,o którą jest prośba.Pozdrawiam Patka


&&&&&

Offline

#4 2009-08-02 22:22:35

IRENA-EWA

Gospodarz forum

Skąd: Baranowo k/Poznania
Zarejestrowany: 2009-02-08
Posty: 552
WWW

Re: MODLITWA ZA SIOSTRĘ

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli się z nami połączyć w modlitwie o pojednanie naszej siostry z Bogiem.
W Baranowie przed Miłosierdziem Bożym modliło się ponad 30 osób.
Serdeczne Bóg zapłać.     Irena -Ewa z Jerzym.

Offline

#5 2009-08-03 16:14:03

satelita

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 391

Re: MODLITWA ZA SIOSTRĘ

Pojednanie z Bogiem - extremalnie mozolne nieraz/ wsparcie zobok modlitwą przydatne na maxa, boto proces.  Dołączam w modlitwie z tradycyjnie "przsunięte w  fazie". SPOko tez się bvędzie liczyc

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://debrugstichting.online URGANCH HOTEL hotelstayfinder.com hotels-world.pl Ciechocinek restauracja