Ogłoszenie

"KONICZYNKA" czyli FORUM z nadzieją na lepsze jutro...
...jest miejscem wymiany doświadczeń, wspierania się w chorobie, doradzania, podtrzymywania na duchu...
Glejak to trudny przeciwnik, walczmy razem =>
"Niech nasza droga będzie wspólna...", jak mówi JPII słowami umieszczonymi na dole bannera.
Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z szybkiej pomocy, pisząc o swoim problemie w ChatBoxie.
Polecamy fora o podobnej tematyce:
forum glejak - to istna skarbnica wiedzy i mili, zawsze chętni do pomocy userzy i ekipa
oraz forum pro-salute - gdzie jest wiele wątków pobocznych, towarzyszących chorobie nowotworowej...

Drogi Gościu, umacniaj swoją wiarę, nie trać nadziei i... kochaj z całych sił!!!
samograj

#1 2009-02-18 17:37:27

czarek009

1608172
Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 9

POMOC DLA TATY

Witam wszystkich serdecznie. Mam na imie Czarek, mam 29 lat i mieszkam w malym miescie w woj. mazowieckim. Mieszkam wraz z chorym ojcem. Tata jest chory na raka niekiedy bardzo cierpi gdyz nie zawsze starcza nam na leki. Nasi wspaniali sasiedzi staraja nam sie pomoc i jestem im bardzo wdzieczny za to. Tata ma przewlekle bole nowotworowe czasami placze przy nim gdyz nie zawsze jestem w stanie mu pomoc!! Jest mi bardzo ciezko znalesc prace z powodu moich problemow z prawa dlonia. Mialem wypadek 4 lata temu pracujac na roli mielac ziarno stracilem wtedy 4 palce choc mniejsza z tym glownie chodzi mi o mojego ojca. Tata 48 lat a rente jaka otrzymuje stracza jedynie na splate wysokiego kredytu jaki zaciagnal kilka lat temu. Ja dorabiam gdzie sie tylko da, ale ludzie widzac moja dlon z gory mnie skreslaja. Prosze was wszystkich, tych dobrych ludzi o dobrym sercu, bo wiem ze tu tacy sa. Prosze o jaka kolwiek pomoc, Glownie nie stracza nam nam na taty lek ktory kosztuje krocie w naszych skromych warunkach. Lek ten zwie sie Durogesic 75. Z informacji internautów nie powinienim płacic tak astronomicznej ceny za ten lek poniewaz jest w pelni refundowazny przez NFZ, W naszej sytuacji ciezko jest sie nawet wybrac do lekarza, bo jednak taka podróz kosztuje. Opisalem to w innych postach które napisalem na forum w innych dzialach. Błagam was ludzie byc moze macie do odstąpienia leki na przewlekłe bóle nowotworowe, które sa wstanie ulepszyc choc troche zycie memu ojcu. Tak bardzo go kocham i nie chce go stracic jak moja ukochana Mamę Prosze kontaktujcie sie ze mna na miala czarek009@wp.pl lub na gg 1608172

Ostatnio edytowany przez czarek009 (2009-02-22 02:34:33)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
TesnĂŠ betónovĂŠ Ĺžumpy HumennĂŠ lacnĂĄ doprava nĂĄdrŞí Hotels Belize https://szamboczerwionka.pl/ hotele w Ciechocinku fizjoterapeuta ursus