Ogłoszenie

"KONICZYNKA" czyli FORUM z nadzieją na lepsze jutro...
...jest miejscem wymiany doświadczeń, wspierania się w chorobie, doradzania, podtrzymywania na duchu...
Glejak to trudny przeciwnik, walczmy razem =>
"Niech nasza droga będzie wspólna...", jak mówi JPII słowami umieszczonymi na dole bannera.
Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z szybkiej pomocy, pisząc o swoim problemie w ChatBoxie.
Polecamy fora o podobnej tematyce:
forum glejak - to istna skarbnica wiedzy i mili, zawsze chętni do pomocy userzy i ekipa
oraz forum pro-salute - gdzie jest wiele wątków pobocznych, towarzyszących chorobie nowotworowej...

Drogi Gościu, umacniaj swoją wiarę, nie trać nadziei i... kochaj z całych sił!!!
samograj

Zasady Forum

Musisz się zgodzić, jeśli chcesz się zarejestrować

Treści umieszczone na forum należy traktować , jako wskazówki, sugestie, dzielenie się doświadczeniem, nowinkami w dziedzinie medycyny, terapii alternatywnych. Forum spełnia jedynie rolę doradczą - administratorzy nie są lekarzami (nie ponosimy odpowiedzialności za samowolne => bez konsultacji z lekarzem prowadzącym, zaniechanie leczenia konwencjonalnego, czy podjęcie niesprawdzonych terapii na własną rękę!!! ). Wiedzę na temat glejaków zdobyliśmy, towarzysząc naszym bliskim, chorym na GBM.
REGULAMIN.
1. Nie spamujemy. Przez spam rozumiemy wielokrotne zamieszczanie na forum (lub wysyłanie na pw) tych samych lub bardzo podobnych wątków i postów
2. Nie zamieszczamy materiałów o treści obraźliwej (dotyczących światopoglądu, seksualności czy powierzchowności, rasistowskich oraz nawołujących do szerzenia nienawiści), niezgodnej z prawem, pornograficznej, matrymonialnej . Zdjęcia, których umieszczenie na forum jest uzasadnione, prosimy podawać w postaci linków, jeśli istnieje ryzyko, że taka forma ekspresji może komuś nie odpowiadać.
3. Nie używamy obraźliwego języka. Prosimy o unikanie wulgaryzmów, przekleństw i pogróżek.
4. Nie oczerniamy i nie krytykujemy innych użytkowników ani osób spoza forum z imienia i nazwiska lub w inny sposób jednoznacznie ich identyfikujący. Posty łamiące ten zakaz będą z miejsca usuwane.
5. Nie używamy wielostopniowego cytowania. Jeśli chcesz odpowiedzieć na czyjś post, zacytuj tylko tę jego część, do której bezpośrednio się odnosisz - i wycinaj z niego cytaty swoich poprzedników (jeśli takowe zawiera). Moderator może odstąpić od interwencji, jeśli uzna, że wielostopniowy cytat jest logicznie uzasadniony.
6. Jeden użytkownik - jeden nick. Zabrania się rejestracji się pod wieloma nickami.
7. Prosimy o zamieszczanie wątków w odpowiednich działach, a także o nadawanie im tytułów, które są krótkim streszczeniem tematu. Niedopuszczalne są tematy takie jak "Mam problem!", czy też "Pomocy!", gdyż nie odnoszą się bezpośrednio do istoty problemu.
8. Maksymalna dopuszczalna wielkość (szerokość/wysokość) - podpisu : 500 na 200 pikseli + linijki tekstu (podpis nie może zawierać elementów animowanych - dopuszczalne są minimalne elemenciki ruchome, które nie męczą oczu) - awatara : 90 na 150 pikseli, - zdjęć : 500 na 700 pikseli. Skany MR proszę wklejać w postaci miniatur.
9. Za uporczywe łamanie Regulaminu grozi udzielenie ostrzeżenia lub usunięcie z forum czyli ban - czasowy lub bezterminowy.
10. Prosimy o respektowanie decyzji moderatorów. Pytania dotyczące czynności moderatora prosimy przesyłać danemu moderatorowi lub administratorowi na e-mail lub wiadomość prywatną.
11. Administracja forum zastrzega sobie prawo zmian lub uzupełniania niniejszego regulaminu wg potrzeb. W każdej sytuacji decyzja administratora jest ostateczna.
12. Zarówno rejestracja, jak i pisanie na forum oznaczają akceptację regulaminu.
Za wypowiedzi użytkowników administratorzy i inni użytkownicy nie ponoszą odpowiedzialności. W zasadzie administrator może wszystko i nic nie musi ;)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
meble kuchenne na wymiar serwis komputerowy zabrze kraktrans.com wynajmekoparke.pl Darłowo wakacje internetabc.pl drzwi strzyżenie psów poznań 4seo.space/2019/08/31/stal-zbrojeniowa-bydgoszcz