Ogłoszenie

"KONICZYNKA" czyli FORUM z nadzieją na lepsze jutro...
...jest miejscem wymiany doświadczeń, wspierania się w chorobie, doradzania, podtrzymywania na duchu...
Glejak to trudny przeciwnik, walczmy razem =>
"Niech nasza droga będzie wspólna...", jak mówi JPII słowami umieszczonymi na dole bannera.
Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z szybkiej pomocy, pisząc o swoim problemie w ChatBoxie.
Polecamy fora o podobnej tematyce:
forum glejak - to istna skarbnica wiedzy i mili, zawsze chętni do pomocy userzy i ekipa
oraz forum pro-salute - gdzie jest wiele wątków pobocznych, towarzyszących chorobie nowotworowej...

Drogi Gościu, umacniaj swoją wiarę, nie trać nadziei i... kochaj z całych sił!!!
samograj

#1 2009-05-04 12:24:54

Karolina77

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-02
Posty: 161

Bioenergoterapia dr. Słodkowski

znalazłam taka oto informacje w gazecie.

na wstepie chce zaznaczyc, ze moj stosunek do tego rodzaju rzeczy, jako ze jestem osoba, ktora mocno stapa po ziemi jest dosc powsciagliwy, ale kto wie?
Ten dr bedzie przyjmowal w Warszawie, nie wiem czy to jest platne, a jak tak ile, jak ktos chce moge podac dokaldnie gdie bedzie przyjmowal i nr telefonow, bo nie wiem czy moge tu taka "reklame " wstawiac

ps. tekst jest z gazety Metro z czwartku 28maja

wkleje to tez w inne miejsca na forum

więc, nie bede przepisywala calosci tylko fragmenty:

"Pani Maria ze Znina jeszcze nie wierzy, ze 3 nieoperacyjne guzy w jej mozgu zostały usunięte bez skalpela, a 4 guz ostatni jest w stanie szczatkowym, co stwierdza wynik rezonansu magnetycznego wykonany ostatnio w klinice onkologicznej...
Kiedy Pani Maria zglosila sie do dr Sloskowskiego w Centrum NOY Terapie Naturalne w Inowrocławiu, byla w kiepskim stanie psychicznym, bo wlasnie wypisano ja z kliniki onkologicznej w Bydgoszczy, gdzie miala biopsje i naswietlania, ale to nic nie dało, bo guzy byly nieoperacyjne(...)
(...)Kiedy po 7 zabiegach bioenergoterapii poszla na badanie rezonansem , to okazalo sie ze 3 guzy calkowicie zniknely, a 4 jest w stanie szczatkowym (...)"

Offline

#2 2009-05-04 13:01:29

AZA

Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 233

Re: Bioenergoterapia dr. Słodkowski

8 lat temu korzystalam na wyłączną prośbę moich rodziców z usług tego pana, rzeczywiscie dr-a,
wizyta trwała 2 minuty za co skasowano moją mame na 250 zł i niczego nie przyniosła oprócz tego ze miałam kupic kropelki za nie pamietam juz ile ale cos ponad 100 zł
de facto pan dr pomylil sie ze zdiagoznowaniem mojej strony ciała (powiedzial ze chora jest prawa nerka a nie lewa, a potem umiejętnie z tego wybrnął)
nie poelcam - dla mnie oszust!

Offline

#3 2009-05-04 13:36:17

Karolina77

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-02
Posty: 161

Re: Bioenergoterapia dr. Słodkowski

dlatego wlasnie, nie podaje nr telefonow ni nic
info znalazlam wiec podalam, sama osobiscie jestem sceptycznie nastawiona do jakichkolwiek "lekarzy" zajmujacych sie takimi rzeczami

Offline

#4 2009-05-04 14:44:12

Patka

Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 159

Re: Bioenergoterapia dr. Słodkowski

Witam,ja tez uważam ,że ten Pan to oszust,niegdyś przyjmował w Krakowie obok teatru "Bagatela".Byłam u niego z moją mamą ,cierpiącą na nowotwora,ale oprócz zainkasowania pieniędzy za wizytę-właśnie te 2 min,więcej nic.Nie polecam,a wręcz odradzam


&&&&&

Offline

#5 2009-05-04 20:22:21

AZA

Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 233

Re: Bioenergoterapia dr. Słodkowski

ciesze sie ze nie jestem odosobniona :-) w swoich sądach

Offline

#6 2009-05-04 20:27:55

Karolina77

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-02
Posty: 161

Re: Bioenergoterapia dr. Słodkowski

to dobrze, ze piszecie, bo nie daj co i ktos by poszedl

Offline

#7 2011-03-13 20:34:37

Emilka

Gość

Re: Bioenergoterapia dr. Słodkowski

Każdy wierzy w co innego, każdy ma swoje zdanie ja byłam u niego na proźbę mojej mamy nie wierzyłam weszłam wizyta krótko trwała ale na pewno nie 2 minuty. Pojechałam po raz drugi do niego i na tym się skończyło. Jednakże parę miesięcy później badania rentgenowskie wykazały że narośl na mojej nerce zniknęła. Także niech każdy myśli swoje a ja wiem swoje i polecam

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ĹželezobetónovĂŠ Ĺžumpy TrstenĂĄ zrodlo zrodlo walentynki Ciechocinek