Ogłoszenie

"KONICZYNKA" czyli FORUM z nadzieją na lepsze jutro...
...jest miejscem wymiany doświadczeń, wspierania się w chorobie, doradzania, podtrzymywania na duchu...
Glejak to trudny przeciwnik, walczmy razem =>
"Niech nasza droga będzie wspólna...", jak mówi JPII słowami umieszczonymi na dole bannera.
Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z szybkiej pomocy, pisząc o swoim problemie w ChatBoxie.
Polecamy fora o podobnej tematyce:
forum glejak - to istna skarbnica wiedzy i mili, zawsze chętni do pomocy userzy i ekipa
oraz forum pro-salute - gdzie jest wiele wątków pobocznych, towarzyszących chorobie nowotworowej...

Drogi Gościu, umacniaj swoją wiarę, nie trać nadziei i... kochaj z całych sił!!!
samograj

#1 2010-06-26 15:00:59

didi

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 1

PROSBA O ZDROWIE

prosze wszystkich o modlitwe w imieniu mojej 17 letniej coreczki ktora jest narkomanka i przebywa w osrodku dla dzieci uzaleznionych.dla osob uzaleznionych od heroiny nie ma lekarstwa wiec tylko modlitwa i wiara moze jej pomoc.dziekuje za modlitwy.BOG ZAPLAC.

Offline

#2 2010-06-26 19:48:02

 samograj

Administrator

5574523
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 1035
WWW

Re: PROSBA O ZDROWIE

Didi, strasznie mi przykro z powodu Twojej córki...... ostatnio jestem na bakier z modlitwą, ale dla Ciebie, dla Twojego dziecka, postaram się przełamać. Obiecuję Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
Trzymaj się kobito dzielnie... będę Cię wspierać  duchowo ilekroć pojawi sie u mnie problem z moja córcią, będę o Was pamiętać.


pozdrawiam, samograj 
Jeżeli nie znasz ojca choroby, pamiętaj, że jej matką jest zła dieta.

http://img118.imageshack.us/img118/4660/70793357ye1.jpg http://img300.imageshack.us/img300/7097/bannerpiesportretymalyia4.jpg http://img398.imageshack.us/img398/5507/ogarpolskimg6.jpg

Offline

#3 2010-06-27 08:46:58

Patka

Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 159

Re: PROSBA O ZDROWIE

Didi jak wspomniałaś dla uzależnionych od narkotyków nie ma lekarstwa,jedynie modlitwa,polecam w mojej modlitwie Twoją córkę.Jednocześnie chce ci doradzić,że jedynymi skutecznymi ośrodkami leczenia uzależnień od narkotyków są ośrodki prowadzone przez kościół,a jednym z najlepszych jest COMUNITA CENACOLO SIOSTRY ELWIRY  w Medjugore i nie tylko.Myślę,że w każdej poradni rodzinnej przy kościelel ub u Ojców Pijarów dowiesz się szczegółów.A wiem o tym na podstawie osobiście wysłuchanych świadectw przez byłych narkomanów.Pozdrawiam Patka


&&&&&

Offline

#4 2010-06-27 18:16:00

 samograj

Administrator

5574523
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 1035
WWW

Re: PROSBA O ZDROWIE

Racja, moja koleżanka (ale jeszcze bliższa koleżanka alwerniAnki ), Joasia Podmokły,  tłumaczyła książki o siostrze Elwirze, zna ją osobiście (jest pilotem pielgrzymek).

Wspólnota "Cenacolo"(Wieczernik) powstała w 1983 r. w Saluzzo we Włoszech z inicjatywy siostry Elwiry Petrozzi, "która zapragnęła swe życie podarować Bogu, służąc narkomanom i wszystkim zagubionym młodym ludziom".
Obecnie 33 domy Wspólnoty znajdują się w wielu krajach m.in. Włochy, Francja, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Irlandia, Brazylia, Austria, Republika Dominikany, USA, Meksyk.
"Cenacolo" tworzy 900 dziewcząt i chłopców. Ostatnio zostały otwarte domy także dla par małżeńskich i dzieci.
"Wspólnota jest stowarzyszeniem chrześcijańskim, które przygarnia młodych ludzi niezadowolonych, zbuntowanych, rozczarowanych, chcących odnaleźć własną tożsamość, radość i sens życia... "Wieczernik" pragnie być światłem w ciemności, znakiem nadziei, żywym świadectwem, że do śmierci nie należy ostatnie słowo. Młodym ludziom zalecany jest prosty styl życia jak w rodzinie, po to, by mogli odkryć dar pracy, przyjaźni i wiary w Słowo Boże, które stało się Człowiekiem w Osobie Jezusa Chrystusa, który umarł i zmartwychwstał za nas."

Program wspólnoty siostry Elwiry to życie nauką Pana Jezusa. Zrodziła się, aby dzielić się miłością. Wyprowadza z ciemności i wspiera młodego człowieka, aż skieruje się w stronę światła.
Narkotyki to koniec drogi, która zaczyna się wcześniej - utracenie zaufania, strach. Jeśli w dzieciństwie zabraknie zaufania, nadziei, rozmów o problemach oraz zgodności słów z postępowaniem ("dzieci słuchają oczami") w wieku młodzieńczym może zrodzić się bunt. Na zniszczony obszar serca wkracza uzależnienie.
Jeśli narkoman nauczy się kochać siebie i innych, nie będzie sięgał po narkotyki. Wychodzenie z narkomanii, podobnie jak nawrócenie, trwa całe życie. Świadomość, że każde życie jest cenne dla Pana Boga ma wpływ na jego odrodzenie. Tak ważne jest silne pragnienie spotkania Zbawiciela, który zabierze ciężar. On stał się człowiekiem, zna nasze myśli, w nas żyje męczy się, trudzi, przeżywa lęki, bóle, rozczarowania. Poprzez modlitwę można się z Nim porozumieć. Zaproszony, przychodzi i przemienia wnętrze człowieka. Dokonuje cudu uszczęśliwienia.
Człowiek, który czuje, że jest kochany otwiera serce. Doświadcza, że Boża miłość jest silniejsza od narkotyków, wyzwala i ratuje.

Świadectwa tej prawdy można znaleźć m.in. w następujących książkach:
"Perły o zranionym sercu", "Jesteś cenny w oczach Pana Boga", "Dziennik Nikoli"(duchowy zapis nawrócenia), "Siostra Elwira i jej chłopcy".


Czytaj więcej


pozdrawiam, samograj 
Jeżeli nie znasz ojca choroby, pamiętaj, że jej matką jest zła dieta.

http://img118.imageshack.us/img118/4660/70793357ye1.jpg http://img300.imageshack.us/img300/7097/bannerpiesportretymalyia4.jpg http://img398.imageshack.us/img398/5507/ogarpolskimg6.jpg

Offline

#5 2010-06-28 18:24:10

Patka

Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 159

Re: PROSBA O ZDROWIE

Samograju,dzięki za wsparcie i uzupełnienie ,rozszerzenie tematu.Pozdrawiam Patka


&&&&&

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Napoleon (2023) etui iphone 14 Ciechocinek restauracje DG House Wrocław taśmy led producent BoĂŽte de vitesses automatique Mini fizjoterapia ursus