Ogłoszenie

"KONICZYNKA" czyli FORUM z nadzieją na lepsze jutro...
...jest miejscem wymiany doświadczeń, wspierania się w chorobie, doradzania, podtrzymywania na duchu...
Glejak to trudny przeciwnik, walczmy razem =>
"Niech nasza droga będzie wspólna...", jak mówi JPII słowami umieszczonymi na dole bannera.
Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z szybkiej pomocy, pisząc o swoim problemie w ChatBoxie.
Polecamy fora o podobnej tematyce:
forum glejak - to istna skarbnica wiedzy i mili, zawsze chętni do pomocy userzy i ekipa
oraz forum pro-salute - gdzie jest wiele wątków pobocznych, towarzyszących chorobie nowotworowej...

Drogi Gościu, umacniaj swoją wiarę, nie trać nadziei i... kochaj z całych sił!!!
samograj

#1 2011-02-03 12:12:42

kuba87

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 14

Nowy lek CCNU (CeeNU, Lomustyna)

Czy ktoś brał ten lek? Jakie są wasze opinie, sugestie, efekty oraz skutki uboczne?

Offline

#2 2011-02-09 22:26:50

lidia711

Zarejestrowany: 2010-07-29
Posty: 5

Re: Nowy lek CCNU (CeeNU, Lomustyna)

Witam serdecznie! W Poznaniu onkolog proponował mężowi. Ponieważ jestem świadoma tego, że lek przenika do mózgu tylko w 10% (temodal 30%), walczyłam o temodal dla męża i dzięki temu dziś mąż jest zdrów. Pozdrawiam!

Offline

#3 2011-02-10 18:36:03

kuba87

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 14

Re: Nowy lek CCNU (CeeNU, Lomustyna)

W naszym przypadku temodal nie pomógł.

Offline

#4 2011-06-20 12:41:21

wawrzanin

Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 1
WWW

Re: Nowy lek CCNU (CeeNU, Lomustyna)

Też szukam informacji o lomustynie. Mój kotek ma chłoniaka rdzenia kręgowego i ponoć tylko lomustyna sięga tak głęboko. Natomiast jak na razie skuteczność stosowania lomustyny (ludzkiej, oczywiście) nie jest zadowalająca, bo guzy wróciły.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Jordanów weekend w Ciechocinku